Słowik Okna
okna aluminiowe kielce

Wybór okien do swojego domu czy mieszkania jest niesamowicie istotny – to one zapewniają nam przecież nie tylko oddzielenie od świata zewnętrznego (a zatem na przykład ochronę przed zimnem), lecz także i możliwość jego oglądania w każdej chwili.Okna mają też wartość estetyczną – mogą dodać lub odjąć budynkowi uroku. Z tego względu coraz więcej osób skupia się na każdym szczególe, wybierając te produkty dla siebie. Okna w wersji drewniano-aluminiowej łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy okien drewnianych oraz okien aluminiowych.

Dlaczego warto je wybrać?

 

Piękno i ochrona


Okna drewniane mają to do siebie, że wspaniale wyglądają, sprawiają, że człowiek czuje się bezpiecznie, dodają pomieszczeniom ciepła, ale jednocześnie muszą być stale i właściwie pielęgnowane – inaczej szybko ulegają zniszczeniu. Dlatego warstwa aluminiowa, która chroni drewnianą konstrukcję zapewnia większą trwałość. W oknach drewniano-aluminiowych profil jest wykonany właśnie z drewna, a ono zabezpieczone jest w zewnętrznej części aluminiową osłoną, która chroni między innymi przed promieniowaniem UV, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Warto dodać, że cała konstrukcja jest też mocniejsza niż w podstawowej, standardowej wersji oraz bardziej energooszczędna. Daje to większe możliwości doboru pakietu szybowego – można wybrać większe szyby, a nawet pakiet 3-elementowy. To jeszcze więcej słońca w środku!

 

Kolor i styl

Okna pełnią funkcje zabezpieczające, lecz również i estetyczne. W tym wypadku dodatkowa osłona aluminiowa daje niezwykłe możliwości odróżnienia wewnętrznej części okna od tej zewnętrznej – co jest przecież logiczne, skoro wnętrze budynku ma inny styl, niż jego fasada. W związku z tą możliwością wszystko da się o wiele lepiej dopasować, a klienci mają bardzo duży wybór. Liczba kolorów osłony aluminiowej oraz profili okien, które każdy kupujący ma do wyboru sprawia, że każdy budynek może zyskać taki wygląd, o jakim jego właściciele marzą. Okna drewniano-aluminiowe są zatem nie tylko funkcjonalne i solidne, ale również uniwersalne – można je dostosować do swoich potrzeb. Z pewnością warto je kupić, bo są wyjątkowe i nowoczesne. Ich cena także jest rozsądna, co stanowi dodatkowy atut.

 

< powrót

Słowik okna
Potrzebujesz wyceny?
Albo bezpłatnego pomiaru?
Zadzwoń +48 604 063 707
Lub napisz do nas kielce@slowik-okna.pl
Bramy Wiśniowski

Oferta

 • Bramy garażowe

  segmentowe, roletowe, uchylne, rozwierne, automatyka

 • Bramy przemysłowe

  segmentowe, roletowe, podwieszane przesuwne, automatyka

 • Ogrodzenia posesyjne

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, automatyka

 • Ogrodzenia przemysłowe

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, ogrodzenia panelowe kratowe, automatyka

 • Stolarka aluminiowa

  drzwi, okna, ścianki i fasady aluminiowe, drzwi automatyczne, drzwi, ścianki i fasady aluminiowe ppoż.

 • Stolarka stalowa

  drzwi i ścianki stalowe profilowe, drzwi i ścianki stalowe profilowe ppoż., drzwi stalowe płaszczowe ppoż. i bez odporności