Słowik Okna
stolarka okienna kielce

Drzwi zewnętrzne są niezwykle ważnym elementem każdego domu – decydują często o jego charakterze, ponieważ są widoczne z zewnątrz i to z nimi najpierw mają kontakt przychodzący goście. Dlatego też każdy pragnie, żeby były możliwie najbardziej dopasowane do reszty budynku. Muszą również być na tyle solidne, żeby stanowić należytą ochronę przed nieproszonymi osobami jak włamywacze. Jak wybrać właściwe drzwi zewnętrzne?Żeby dobrze pełnić swoją rolę, drzwi zewnętrzne muszą być nie tylko solidne i estetyczne, lecz także i funkcjonalne. Oznacza to, że muszą być po prostu wygodne w użytkowaniu – przecież codziennym, zatem wszelkie utrudnienia byłyby nie do zniesienia dla domowników. Nowoczesne drzwi mogą też być wyposażone w dodatkowe rozwiązania, zwiększające ich użyteczność czy bezpieczeństwo – i warto wybierać takich producentów, którzy dbają o podobne szczegóły.

 

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

W firmie WIKĘD można zakupić drzwi zewnętrzne w 6 różnych liniach, dostępnych w różnych wzorach i kolorach. Oczywiście, można wybierać nie tylko z istniejącej oferty, ponieważ drzwi wykonuje się również na specjalne zamówienie. Proces produkcji zapewnia należytą dbałość o każdy szczegół, a oferta zawiera także nowoczesne rozwiązania – na przykład umożliwiające zdalne sterowanie.

Wiemy, że zakup drzwi zewnętrznych to inwestycja na lata. Dokładamy więc wszelkich starań, żeby drzwi były najlepszej jakości i w rozsądnej cenie!

< powrót

Słowik okna
Potrzebujesz wyceny?
Albo bezpłatnego pomiaru?
Zadzwoń +48 604 063 707
Lub napisz do nas kielce@slowik-okna.pl
Bramy Wiśniowski

Oferta

 • Bramy garażowe

  segmentowe, roletowe, uchylne, rozwierne, automatyka

 • Bramy przemysłowe

  segmentowe, roletowe, podwieszane przesuwne, automatyka

 • Ogrodzenia posesyjne

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, automatyka

 • Ogrodzenia przemysłowe

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, ogrodzenia panelowe kratowe, automatyka

 • Stolarka aluminiowa

  drzwi, okna, ścianki i fasady aluminiowe, drzwi automatyczne, drzwi, ścianki i fasady aluminiowe ppoż.

 • Stolarka stalowa

  drzwi i ścianki stalowe profilowe, drzwi i ścianki stalowe profilowe ppoż., drzwi stalowe płaszczowe ppoż. i bez odporności