Słowik Okna
stolarka okienna kielce

Drzwi wejściowe to zawsze bardzo ważny element każdego budynku – świadczą o tym, co możemy napotkać wewnątrz. Powinny pasować do reszty budynku oraz do całego otoczenia. Mogą również podnosić prestiż i rangę jakiejś budowli – jeśli są odpowiednio dobrane.Oczywiście, poza samym wyglądem muszą być również odpowiednio funkcjonalne i dobrze zabezpieczać pomieszczenia w środku. Ważne są zresztą nie tylko drzwi, które otwierają cały budynek, ale również drzwi do mieszkania czy do pokoju.

Kto poszukuje idealnych drzwi dla siebie, powinien odpowiednio dobrać je do konkretnych potrzeb miejsca – zadbać o właściwy rozmiar, zdecydować jakie tworzywo będzie najlepsze, jakie dodatki do drzwi można jeszcze dobrać itp. Liczba modeli jest ogromna – każdy może więc naprawdę znaleźć coś odpowiedniego! To, jakie elementy należy zweryfikować, ażeby drzwi pasowały, przedstawi wszystkim zainteresowanym nasz Doradca. Warto dowiedzieć się więcej – i wybrać coś, co będzie wygodne w codziennym użyciu, jednocześnie zachwycając gości! Zapraszamy do skorzystania z oferty drzwi firmy Wikęd w naszym salonie!

< powrót

Słowik okna
Potrzebujesz wyceny?
Albo bezpłatnego pomiaru?
Zadzwoń +48 604 063 707
Lub napisz do nas kielce@slowik-okna.pl
Bramy Wiśniowski

Oferta

 • Bramy garażowe

  segmentowe, roletowe, uchylne, rozwierne, automatyka

 • Bramy przemysłowe

  segmentowe, roletowe, podwieszane przesuwne, automatyka

 • Ogrodzenia posesyjne

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, automatyka

 • Ogrodzenia przemysłowe

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, ogrodzenia panelowe kratowe, automatyka

 • Stolarka aluminiowa

  drzwi, okna, ścianki i fasady aluminiowe, drzwi automatyczne, drzwi, ścianki i fasady aluminiowe ppoż.

 • Stolarka stalowa

  drzwi i ścianki stalowe profilowe, drzwi i ścianki stalowe profilowe ppoż., drzwi stalowe płaszczowe ppoż. i bez odporności