Słowik Okna
drutex iglo energy classic

Zanieczyszczenia planety są obecnie tak duże, że naprawdę należy wykorzystać wszelkie możliwości na ich zmniejszenie. Powinniśmy oszczędzać energię, z czego na szczęście coraz więcej osób zdaje sobie sprawę. Do jej wytworzenia potrzebujemy bowiem na przykład spalania paliw kopalnych. By ciepło nie uciekało z domu, a zimne powietrze nie przenikało do wnętrza, powinniśmy więc zaopatrzyć się w najlepsze z możliwych okien - to bowiem właśnie przez nie najczęściej ucieka z budynku ciepło.


Energooszczędne okna od firmy DRUTEX to produkty zupełnie nowej generacji - warto dowiedzieć się o nich więcej!

Zaawansowane zmiany


Dzięki zmianom, jakie firma wprowadziła w nowym modelu okna IGLO ENERGY, współczynnik przenikania ciepła, jaki udało się osiągnąć, uzyskał poziom zaledwie Uw=0,6 W/(m²K)*. To naprawdę niska wartość, zatem okna są w pełni przygotowane, żeby pełnić ochronną funkcję. Nadają się zarówno do domów energooszczędnych, jak i pasywnych - pasują zresztą do każdego budynku, którego właściciel pragnie żyć świadomiej, ekologiczniej, a przy tym oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie. Jeśli ciepło nie umyka, w pomieszczeniach jest go więcej.
DRUTEX jest firmą, która lubi wprowadzać innowacje do swoich produktów. Dzięki temu może być liderem na rynku i zdobywać kolejnych klientów. W swoim najnowszym produkcie przedsiębiorstwo zastosowało specjalny system uszczelniania, który sprawia, że okna są tak bezpieczne i zapewniają ciepło. Uszczelki założone są nie tylko na zewnątrz i wewnątrz, ale również w sposób centralny. Uszczelnienie to wykonane zostało ze spienionego EPDM, co zapewnia najlepsze współczynniki przenikalności ciepła, jak również wodoszczelności i przepuszczalności powietrza. Najwyższe parametry zabezpieczające w jednym towarze.

IGLO ENERGY to okna wyznaczające przyszłość - jedyne takie dostępne w tym momencie na rynku. Są w pełni nowoczesne, a zapewne firma nadal będzie dokładać wszelkich starań, żeby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Energooszczędne rozwiązania są obecnie bardzo popularne i poszukiwane. Jednocześnie chodzi o to, żeby produkty były tworzone z pasją i pomysłem - i by były na tyle trwałe, żeby przetrwać lata.


Okna pełne zalet


To oczywiście nie wszystkie zmiany, jakie zaszły w prezentowanym modelu. Jest ich znacznie więcej! Między innymi wprowadzono następujące innowacje:


- Nową generację pakietów szybowych, wyposażonych w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej. Ich współczynnik przenikalności termicznej to nawet Ug=0,3W/(m²K)

- Wysoki poziom izolacyjności termicznej

- Wyjątkowa, siedmiokomorowa budowa profili GL System, o głębokości zabudowy 82 mm

- Nowoczesny pakiet szybowy

- Wodoszczelność na poziomie 1200 Pa.


Wszystkie unowocześnienia i uzyskiwane parametry są wyjątkowe, ponieważ nie działają oddzielnie, lecz tworzą spójną całość. To wyróżnia niewątpliwie okna firmy DRUTEX od innych, podobnych. Jednym z najważniejszych parametrów jest właśnie wodoszczelność - bardzo trudna do uzyskania w stolarce, a jednak jak widać możliwa.


IGLO ENERGY dla każdego


Choć wiele osób będzie w tym momencie zastanawiać się nad ceną całej inwestycji, należy zdawać sobie sprawę, że inwestując w lepsze, szczelniejsze i energooszczędne okna można w efekcie zaoszczędzić na rachunkach. I wreszcie poczuć się w budynku prawdziwie dobrze - ciepło i przytulnie.

Okna zostały w pełni przebadane - każdy ich milimetr został odpowiednio sprawdzony. Wszystko po to, żeby klienci mogli mieć pewność, że uzyskują zaawansowany technologicznie produkt - a producent, że sprzedaje towar wysokiej jakości, reklamując go nie tylko dlatego, żeby go sprzedać, lecz przede wszystkim dlatego, że jest tak dobry, jak w reklamie.


Prace nad produktem trwały wiele miesięcy, a dział badań i rozwoju firmy DRUTEX badał, sprawdzał i kontrolował jego wszystkie parametry. Warto wiedzieć, że okno IGLO ENERGY zostało przebadane również na największej wśród producentów stolarki w Polsce maszynie badawczej KS Schulten. Żadne niedociągnięcia nie uszłyby jej uwadze - dlatego DRUTEX jest tak pewny swojego nowego produktu.


Tym, co wyróżnia okna jest zresztą również interesujący design - możliwy do osiągnięcia dzięki nowoczesnym zmianom. Przede wszystkim lekkie pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej umożliwiają wykonywanie bardziej wyszukanych kompozycji okiennych. A to kolejny plus nowych okien!


IGLO ENERGY wdrapało się na nowy, wysoki poziom energooszczędności - i z pewnością długo pozostanie poza konkurencją.

< powrót

Słowik okna
Potrzebujesz wyceny?
Albo bezpłatnego pomiaru?
Zadzwoń +48 604 063 707
Lub napisz do nas kielce@slowik-okna.pl
Bramy Wiśniowski

Oferta

 • Bramy garażowe

  segmentowe, roletowe, uchylne, rozwierne, automatyka

 • Bramy przemysłowe

  segmentowe, roletowe, podwieszane przesuwne, automatyka

 • Ogrodzenia posesyjne

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, automatyka

 • Ogrodzenia przemysłowe

  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, furtki, segmenty, słupy, ogrodzenia panelowe kratowe, automatyka

 • Stolarka aluminiowa

  drzwi, okna, ścianki i fasady aluminiowe, drzwi automatyczne, drzwi, ścianki i fasady aluminiowe ppoż.

 • Stolarka stalowa

  drzwi i ścianki stalowe profilowe, drzwi i ścianki stalowe profilowe ppoż., drzwi stalowe płaszczowe ppoż. i bez odporności